ANA
SAYFAYA
DÖN


Yayın Tarihi; 26.06.2016

Seyfettin Ceylan’dan bir kitap daha; YAKUP KÖYÜ  

Eski Çaycuma Milli Eğitim Şube Müdürü, eğitimci yazar Seyfettin Ceylan, Yayla Yolları ve Taşlar Döndükçe’den sonra üçüncü kitabı ‘YAKUP KÖYܒnü yayımlıyor!

YAKUP KÖYÜ-(Merzifon (Phamizonum) Ovası’nda Tarihi Bir Köy) adıyla yayımlanacak olan kitap, doğup büyüdüğü toprakları anlatan bir araştırma, inceleme kitabı

Yaşadığı yerlere ilişkin araştırmaları ve duyarlılığıyla tanınan ve sitemiz Çaycuma Sanat’ın da yazarı olan Seyfettin Ceylan, halen Balıkesir-Burhaniye’de görevine devam etmektedir.

Seyfettin Ceylan, kitabına ilişkin şu açıklamayı yaptı; “244 sayfadan oluşan kitabımız hazır hale gelmiştir. Tür olarak köy inceleme ve araştırmaları ülkemizde yok denecek kadar azdır. Eşine dostuna ve evine kitap almak isteyenler veya bu tür kültürel çalışmalara katkı sunmak isteyenler alacağı sayıyı bildirirse kitabın kaç adet basılacağına karar verilecektir.”

Çaycuma Sanat’ın notu; Kitap istekleri için yazara; 0 505 852 10 84 numaralı telefondan ya da sceylan67@hotmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çaycuma Sanat’a ileti göndererek de kitaba ulaşabilirsiniz.

Yazarımız Seyfettin Ceylan’ı kutluyor, başarılar diliyoruz.

 

Bu yazı  1110 kez okunmuştur.


© Kirnapci
     
 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş