ANA
SAYFAYA
DÖN


Yayın Tarihi; 1.09.2018

RESSAM CENGİZ KESKİNER’DEN NK ŞİİR EVİ’NE TABLO!

Ressam Cengiz Keskiner ve eşi Seçkin Keskiner, Nazım Kırnapçı Şiir Evi’ni ziyaret etti. Şiir Evi’ne kahve telvesiyle yapılmış, Çaycuma Üretici Köylü Pazarını anlatan bir tablo armağan eden Keskiner, “NK Şiir Evi beni ve benim gibi birçok kişiyi etkiledi!” dedi.

Çaycuma’dan evli olan Ressam Keskiner, İzmir’de İl Kültür Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapmakta. Daha önce Bartın İl Kültür Müdür Yardımcılığı görevinde de bulunan Ressam Cengiz Keskiner, özellikle suluboya tekniğiyle resim çalışmaları yapmaktadır. Keskiner, bugüne dek birçok özel sergi açtı, karma sergilerde yer aldı.

NK Şiir Evinde, Yazar Mevlüt Kırnapçı ve eşinin konuğu olan Keskiner çifti birlikte NK Şiir Evi alanını gezerek anı fotoğrafı çektirdiler.

Şiir Evi Anı Defterini de imzalayan Keskiner, Şiir Evi projesinden etkilendiğini ve örnek olması gerektiğini söyledi. Yazar Kırnapçı da Keskiner çiftine kitaplarını imzalayarak, ziyaretten duyduğu hoşnutluğu dile getirdi.

Kırnapçı şöyle dedi; “Cengiz dostum ve saygıdeğer eşinin Şiir Evini ziyaretinden çok mutlu oldum. Çok değerli bir tabloyu Şiir Evine armağan etmesi bizi duygulandırdı. Keskiner çiftine yürekten teşekkür ediyorum. Dostlarımı her zaman Şiir Evine bekliyoruz!” 
 

Bu yazı  747 kez okunmuştur.


© Kirnapci
     
 

Bu Haberi Facebook'ta Paylaş